کسانی که تا به حال سکوت کرده‏اند، سکوت را بشکنند دو پهلو سخن نگویند و موسوی و کروبی را محکوم کنند تا زمینه برخورد قاطع و انقلابی مسئولان با فتنه گران فراهم شود.

 

روحانیت تا آخرین نفر، نفس و قطره خون حامی نظام اسلامی است.

 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ«بقره/11»

و هنگامی که به آنان گفته شود: «در زمین فساد نکنید» می گویند: «ما فقط اصلاح کننده ایم»!

أَلَا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَكِنْ لَا یشْعُرُونَ«بقره/12»
آگاه باشید! اینها همان مفسدانند؛ ولی نمی فهمند.

حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر کشور،  کام دل همه دوستان را شاد کرد  و همچون زهری بر ذائقه دشمنان انقلاب بود. ملت ایران در 22 بهمن بار دیگر به جهانیان  نشان داد بر سر پیمان خود با انقلاب ،  امام و رهبر معظم انقلاب اسلامی دامت برکاته محکم ایستاده است و در این روز جهان شاهد عمق پایبندی و پشتیبانی ملت ایران از آرمان ها و ارزشهائی بود كه پیر طریقشان خمینی رحمة الله علیه برای آنها به یادگار گذاشته است.

بصیرت ملت ایران در حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران و رکن رکین آن ولایت مطلقه فقیه در راهپیمایی 22 بهمن سبب شد بیگانگان آبروی نداشته خود را خرج عناصر سوخته و خود فروخته نفاق در کشور کنند و با دعوت از مردم برای راهپیمایی غیرقانونی باردیگر نمره مردودی خود را در امتحان انقلاب تجدید کنند.

یک بار دیگر دشمن خبیث و منفور ثابت کرد که با جمهوری اسلامی و آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری دشمنی دیرینه ای دارد. سران فتنه که بازیچه دست کشورهای غربی از جمله آمریکا هستند، با صدور بیانیه ای تحریک آمیز کینه خود را نسبت به انقلاب و نظام اسلامی نشان دادند. آنها هم پیمان با آمریکا و اسرائیل بعد از حضور میلیونی مردم در جشن بزرگ انقلاب اسلامی، بار دیگر خود را ناکام دیده و با اجرای تظاهرات 25 بهمن می خواستند وجود خود را به اثبات برسانند، اما زهی خیال باطل!

آنها که دیدند هرگز نمی توانند حقیقت ناب انقلاب را که همانا اصول و ارزشهای اصیل است را لگد مال کنند، تلاش کردند با تزویر و دروغ و با شعارهایی همچون حمایت از قیام مردم مصر و تونس که هرگز به آن اعتقاد ندارند، وارد میدان شوند.

آیا این عناصر خودباخته هنگام دعوت به این تجمع غیر قانونی، شعارهای خود نظیر «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» را فراموش کرده اند؟ و یا اینکه هیچ گونه اطلاعی در ارتباط با قیام ملت مصر و رابطه آن با انقلاب اسلامی ایران ندارند؟

مگر راهپیمایی پرشکوه مردم شهیدپرور ایران در 22 بهمن در حمایت از مصر و تونس کافی نبود ...

برروی ادامه مطلب کلیک کنید

که شما میدان را برای سلطنت طلبها و بیگانگان فراهم کردید؟ مگر شما در روز قدس 88 دعوت به راهپیمایی نکردید و فریب خوردگان آمریکا و اسرائیل در حمایت از شما شعار نه غزه نه لبنان سر ندادند پس چه شده که امروز چنین می کنید؟ آیا از این بازی مفتضح و ننگ آور خود شرم نمی کنید و تصور می کنید هنوز بین مردم آبرویی دارید؟

سران فتنه فراموش کردند که انقلاب ما بعد از گذشت 32 سال روزهای سختی را پشت سر گذاشته و در کوران حوادث آب دیده شده است و با وجود کسب تجارب گرانقدر سال های بعد از انقلاب اسلامی و نمایش بلوغ بصیرت خویش در اغتشاشات و فتنه گذشته، فریب آنها را نخورده و اقدام به خنثی نمودن توطئه کور آنان خواهند نمود.


حضور جانانه و فراگیر مردم در روز پیروزی انقلاب در سه روز گذشته، هیچ حجتی را برای آشوب طلبان و فتنه گران باقی نگذاشت و هیچ وجدان بیدار و فهیم منصفی باقی نماند كه نفهمیده باشد نسبت انقلاب و مردم انقلابی با نهضت بیداری اسلامی در مصر و تونس چیست.

رویداد اخیر نشان داد كه این دشمن قسم خورده و ایادی جاهل و معاند آن نه تنها برای دین و وحدت امت اسلامی، بلكه برای عظمت ملی و محفوظ ماندن تبعات حضور با شكوه مردمی در عرصه جهانی هم ارزش قائل نیست. روزی به بهانه ایران پیوند ما با غزه و لبنان را می كوبند و روزی به بهانه مصر و تونس كه تا دیروز عرب و غریبه می شمرده، عظمت ملی را نشانه می رود و آیا زمان آن نرسیده كه آن هایی كه به این دروغ به توان بی نهایت دل داده اند از خواب بیدار شوند؟

اما سوال مهمی که در ذهن امت شهید پرور ایران نقش بسته است:

تا چه زمانی قرار است آسایش روانی بیش از ۷۵ میلیون ایرانی فدای آشوبگری جمعی محدود شود؟ تا چه زمانی قرار است امنیت و حیثیت نظام اسلامی توسط تعدادی معدود آشوبگر که صراحتا به عنوان بازوی اجرایی دشمنان خارجی ایران فعالیت می کنند، به مخاطره بیفتد؟

متأسفانه طی اغتشاشات اخیر، اقدام تروریستی منافقین و سرکرده های فتنه بار دیگر منجر به شهادت و زخمی شدن چندتن از فرزندان انقلاب و ایران عزیز گردید.

چقدر پست هستند چنین افرادی که افسارشان را به دست دشمن می دهند و قصد تفرقه دارند و باعث به زمین ریختن خون جوانان بسیجی، مؤمن و دلاور کشور می شوند. حوادث یوم الفتنه برگ ننگین دیگری در پرونده سیاه سران فتنه اضافه كرد؛ چرا كه آنها در طول بیش از ۲۰ ماه، تلاش خود را در تلخ كردن شیرینی ها در كام مردم انجام داده اند.

ما فعالان جنبش رهروان ولایت، ضمن عرض تسلیت به خانواده شهدای بزرگوار این حادثه تلخ و آرزوی علو درجات برای آنها؛ خواستار محکومیت اقدامات گستاخانه سران فتنه و اغتشاشگران در 25 بهمن و برخورد دستگاه قضا با فتنه گران هستیم و از قوه قضائیه انتظار داریم در اقدامی سریع و قاطعانه فتنه گران را به سزای اعمال خود برساند.

و اعلام می کنیم که در این موقعیت حساس و خطیر، هر حرکتی و از ناحیه هر کسی که باعث شادی دشمنان و موجب سو استفاده آنان شود، با هیچ معیاری قابل توجیه نیست و شدیدا محکوم است.

بی تردید جریان فتنه، دست صهیونیست تروریست و آمریكا و اسرائیل جنایتكار است كه از آستین فتنه جویان و اسلام ستیزان بیرون آمده است.

به امید ظهور منجی حق طلبان و امید مستضعفان
برچسب ها: دفاع از جمهوری اسلامی یک وظیفه ایمانیست،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 28 بهمن 1389 توسط حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین زاده
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic